Dodávatelia a výrobcovia

Kategórie
 
 
 
 
 
 

Dodávatelia a výrobcovia

Keramické obklady a dlažby dovážame priamo od najlepších renomovaných výrobcov z Talianska, Španielska a iných krajín.

V priebehu našej činnosti sme si vybudovali nadštandardné vzťahy s dodávateľmi a aj preto vám môžeme ponúknuť ceny a servis v najvyššej kvalite.

Vsadili sme na špičkové a kvalitné materiály, ktoré oslovia aj najnáročnejších klientov.

Predaj dlažieb a obkladov spájame v našej spoločnosti s kreativitou a nadštandardným servisom, máme zákazníkov z celého Slovenska, Česka ale aj zo zahraničia. 

Ak ste si vybrali neaký produkt z fabrík s ktorými spolupracujeme a nemáme ho na našom internetovom obchode, neváhajte sa na nás obrátiť a my vám ho naceníme a samozrejme aj dovezieme. 

 
 
 
FABRIKY

BALDOCER

Obklady a dlažby vyrobené v španielskej fabrike Baldocer sú známe pre svoju autentickosťvysokú kvalitu. Vybrať si môžete z imitácií dreva, mramoru, betónukameňa v rôznych formátov, malých alebo veľkých. Na 50m2 fabrika garantuje neopakujúcu sa kresbu na kachličkách. Preto vaše priestory budú vyzerať ešte luxusnejšie! Kachličkovo vám zaručuje tie najlepšie ceny na československom trhu. Z tejto fabriky nám chodia kamióny pravidelne každý týždeň.

Naše produkty z fabriky BALDOCER

Stránka fabriky: www.baldocer.com

 

AZULEJOS BENADRESA

Dcérska firma španielskeho Baldoceru, Azulejos Benadresa, sa zaoberá výrobou prémiových obkladov a dlažieb. Celá výroba je vykonávaná za pomoci najnovších technológií. Opracovávaním surových materiálov vznikajú originálne a neopakujúce sa textúry. Väčšinu produktov nájdete na našom sklade. V opačnom prípade garantujeme rýchle dodanie, nakoľko z tejto fabriky nám chodia kamióny pravidelne každý týždeň.

Naše produkty z fabriky AZULEJOS BENADRESA

Stránka fabriky: www.azulejosbenadresa.com

 

Cooperativa Ceramica d’Imola

Talianska spoločnosť Cooperativa Ceramica dImola sa skladá z troch značiek: Imola, LaFaenza a Leonardo a aj vďaka tomu je celosvetový líder vo výrobe prémiových keramických obkladov a dlažieb. Pravidelné vylepšovanie výrobných procesov, najvyššia kvalita vstupných materiálov a tvrdá práca vytvorili okolo tejto značky akýsi kult. V našej ponuke nájdete veľké množstvo produktov, ktoré ponúkame za tie najlepšie ceny v Česku a Slovensku. 

Naše produkty z fabriky COOPERATIVA CERAMICA dIMOLA

Stránka spoločnosti: www.imolaceramica.com

 

Mosavit

Mosavit je ďalším zástupcom medzi výrobcami španielskych obkladov a dlažieb. Pôvodným zámerom tohto výrobcu bolo priniesť svojim zákazníkom klasické mozaikovité obklady. Tohto zámeru sa držia stále, avšak v ich ponuke nájdete nielen klasické mozaiky, ale taktiež kombinácie rôznych textúr a línii

Naše produkty z fabriky MOSAVIT

Stránka fabriky: www.mosavit.com/en/producto

 

StarGres 

Viac informácii o fabrike čoskoro .....

Naše produkty z fabriky STARGRES

Stránka fabriky: www.stargres.pl

 

Cerrad

Viac informácii o fabrike čoskoro .... 

Naše produkty z fabriky CERRAD

Stránka fabriky: www.cerrad.com

 

Ceramica Koňskie

Viac informácii o fabrike čoskoro .....

Naše produkty z fabriky CERAMICA KONSKIE

Stránka fabriky: www.ceramikakonskie.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hľadať
Plná (Desktop) verzia