Referencie

 
 
 
Nivo slider
2.jpg jjrzj.jpg noveeeee.jpg
 
 
 
Úvod > Referencie
 

Naše spolupráce

Naša spoločnosť dodáva pre reťazce domácich majstrov a profesionálov : Hornbach, Bauhaus, Uni Hobby a OBI.

 

                                                                    

 

 

Bytový dom Rinzle Rača - Kadnárová ulica

        Projekt Rinzle je súčasťou starobylej Rače, ktorá dnes v sebe spája sedemstoročnú históriu s moderným mestským bývaním.Projekt je situovaný na Kadnárovej ulici v tichom prostredí s množstvom zelene, priamo na úpätí Malých Karpát a ponúka široké možnosti trávenia voľného času pre všetky vekové skupiny.

     

Rezidencia Blumental - developerský projekt

Byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj úplne nové námestie sú súčasťou rezidenčného projektu Blumental v rovnomennej časti bratislavského Starého Mesta.

 

Tri Vody Malinovo - developerský projekt

       Tri vody Malinovo je jedinečný projekt rezidenčného bývania s výnimočným urbanistickým riešením, ktorého hlavnou dominantou je centrálna časť s parkom a jazerom. To je umelým ostrovom rozdelené na tri samostatné vodné plochy. Jedna z nich sa bude využívať na kúpanie, ďalšie dve na vodné športy a relax. V polyfunkčnom objekte na ostrove nájdu obyvatelia rôzne obchody, reštauráciu a kaviareň s výhľadom na jazero, či prevádzky drobných služieb, napr. kaderníctva. Zásluhou krajinných architektov je komplex veľmi citlivo zasadený do okolitej prírody, nebudú však v ňom chýbať ani športoviská, súkromná detská škôlka, nákupné zariadenia a objekty pre občiansku vybavenosť. Deti študujúce v Bratislave bude do a zo školy voziť vlastný autobus

 

 

Záhrady Devín - developerský projekt rodinných domov

Pocit spolužitia s prírodou zabezpečujú nielen lesy v okolí, ale aj nový park priamo v objekte, ktorý poskytne obyvateľom ideálny priestor na oddych či vzájomné stretávanie a harmonicky dotvorí celkový obraz.
Môj dom, môj hrad nebude už len reklamným sloganom, ale stane sa Vaším životným krédom.

 

Coop Jednota Galanta - Maloobchodná sieť predajní

Modernizácia pôvodných predajní a výstavba v nových lokalitách

 

 

 

HYUNDAI MOTOR Slovakia - oficiálny partner

Modernizácia predajných priestorov HYUNDAI na Slovensku :

Autocomodex Trnava, Ekoauto Bardejov, Radex Michalovce , TGA Levice, PORTAS BB, Autopolis Bratislava, Autonova Poprad

 

 

 

Centrála spoločnosti Matador Holding v Bratislave

 

Spoločnosť MATADOR je súkromná, nezávislá priemyselno-investičná skupina, pôsobiaca v Európe, ako aj na mimoeurópskych trhoch, zameraná na odvetvia s vysokou pridanou hodnotou a inovácie v oblasti strojného inžinierstva a automobilového priemyslu.

Použité materiály od Ceramika Imola v priestoroch jedálne, na chodbách a kanceláriách.

sociálne zázemie Ceramika Fanal,

 

 

 

 

Janmar Health Club

Janmar Health Club je centrum, ktoré ponúka svojim zákazníkom profesionálne služby a moderné vybavenie v priateľskom prostredí. Doprajte si pocit fitness centra s hodnotami, ktoré vytvárajú miesto príjemného odpočinku a relaxu.

 

Fasáda obytného komplexu Coloseo v Bratislave